Team Selections

2023 – Kapunda teams for Saturday 25th November

25/11/2023

DIV 1 V’S TANUNDA @ KAPUNDA

1.M. ATKINS1.J. GREEN1.N. MORGAN1.K. ABSOLOM
2.B. GRANT2.M. RYAN2.G. WILTON2.L. CARTER
3.I. GREENSHIELDS3.J. DERMODY3.G. CHRUICKSHANK3.A. MCGORMAN
4.B. ROWLAND4.S. KNIGHT4.A. GREEN4.K. GREEN
CARS –

UMPIRE – A. GREEN DUTY RINK: B. ROWLAND

DIV 2 V’S ANGASTON @ KAPUNDA

1.K. ROBINSON1.N. GREEN1.P. VOUMARD
2.P. EARL2.A. RANSOM2.R. ATKINS
3.S. COLLINS3.H. WHITE3.L. SCHUTZ
4.A. MCLENNAN4.J. EARL4.B. PHILLIPS
CARS –

UMPIRE – A. GREEN DUTY RINK: B. PHILLIPS

DIV 3 V’S NURIOOTPA @ NURIOOTPA

1.P. GOULD1.R. GILL1.A. MARTIN
2.JO. RAMERMAN2.G. ROBINSON2.C. GOULD
3.M. WATSON3.B. JOHNSTON3.S. NORMAN
4.R. HIER4.I. DAWSON4.C. ROBINSON
CARS – LEAVING AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK – N/A

DIV 4 V’S NURIOOTPA @ NURIOOTPA

1.L. KEOGH1.A. WILSON
2.S. FRANKS2.G. GILL
3.R, VICKERS3.J. KEOGH
4.P. MAITLAND4.M. COLLINS
CARS – LEAVING AT 12:00PM

UMPIRE – DUTY RINK –

2023 – Kapunda teams for Thursday 16th November & Saturday 18th November

16/11/2023

ladies v’s MT PLEASANT @ MT PLEASANT

1.G. BOWDEN1.JA. RAMMERMAN1.M. ATKINS
2.H. SEXTON2.C. ROBINSON2.C. HANSEN
3.K. JENKINS3.G. ROBINSON3.M. WATSON
4.J. EARL4.L. CARTER4.L. SCHUTZ
CARS – SKIPS LEAVING AT :15AM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 1 – MEN’S V’S LYNDOCH @ KAPUNDA

1.M. RANSOM1.M. RYAN1.R. ATKINS
2.2.2.
3.K. ABSOLOM3.M. BUTLER3.G. WILTON
4.I. GREENSHIELD4.B. GRANT4.J. DERMODY
CARS – N/A

UMPIRE – G. WILTON DUTY RINK: J. DERMODY

DIV 2 RED – MEN’S V’S TANUNDA WHITE @ TANUNDA

1.P. VOUMARD1.K. ROBINSON1.B. PHILLIPS
2.2.2.
3.J. RYAN3.R. GILL3.B. JOHNSTON
4.H. WHITE4.R. HIER4.J. TROTTA
CARS – LEADS LEAVING AT NOON

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 BLACK – MEN’S V’S TANUNDA BLACK @ TANUNDA

1.T. ROBINSON1.A. WILSON1.JO. RAMERMAN
2.2.2.
3.J. KEOGH3.P. DOOLEY3.P. COULTER
4.K. DOOLEY4.P. GOULD4.A. MARTIN
CARS – K. DOOLEY & P. EARL

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

18/11/2023

DIV 1 V’S ANGASTON @ ANGASTON

1.M. ATKINS1.J. GREEN1.K. ABSOLOM1.M. RANSOM
2.B. GRANT2.M. RYAN2.L. CARTER2.N. MORGAN
3.I. GREENSHIELDS3.J. DERMODY3.P. LUKAT3.G. WILTON
4.B. ROWLAND4.S. KNIGHT4.K. GREEN4.A. GREEN
CARS – LEAVING AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 V’S NURIOOTPA @ KAPUNDA

1.P. DEHAAN1.M. DEW1.B. PHILLIPS
2.K. ROBINSON2.A. RANSOM2.R. ATKINS
3.P. VOUMARD3.J. EARL3.J. TROTTA
4.A. MCLENNAN4.G. CRUICKSHANK4.M. BUTLER
CARS – N/A

UMPIRE – A. MCLENNAN DUTY RINK: N/A

DIV 3 V’S MT PLEASANT @ MT PLEASANT

1.P. GOULD1.R. GILL1.C. GOULD
2.G. ROBINSON2.M. WATSON2.N. GREEN
3.P. EARL3.L. SCHUTZ3.J. KEOGH
4.R. HIER4.B. JOHNSTON4.C.ROBINSON
CARS – LEAVING AT 11:30AM

UMPIRE – N/A DUTY RINK – N/A

DIV 4 V’S MT PLEASANT @ MT PLEASANT

1.JA. RAMERMAN1.A. WILSON1.G. GILL
2.S. FRANKS2.R. VICKERS2.R. MICKAN
3.C. HANSEN3.B. DERMODY3.JO. RAMERMAN
4.P. MAITLAND4.K. DOOLEY4.T. ROBINSON
CARS – LEAVING AT 11:30AM

UMPIRE – N/A DUTY RINK – N/A

2023 – Kapunda teams for Thursday 9th November & Saturday 11th November

09/11/2023

ladies v’s EUDUNDA @ KAPUNDA

1.G. BOWDEN1.JA. RAMMERMAN1.M. ATKINS
2.H. SEXTON2.C. ROBINSON2.C. HANSEN
3.K. JENKINS3.G. ROBINSON3.M. WATSON
4.J. EARL4.L. CARTER4.L. SCHUTZ
CARS – SKIPS LEAVING AT :15AM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 1 – MEN’S V’S BYE @ BYE

1.1.1.
2.2.2.
3.3.3.
4.4.4.
CARS – N/A

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 RED – MEN’S V’S EUDUNDA @ KAPUNDA

1.P. VOUMARD1.B. PHILLIPS1.K. ROBINSON
2.2.2.
3.J. RYAN3.H. WHITE3.R. GILL
4.I. DAWSON4.J. TROTTA4.R. HIER
CARS – N/A

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 BLACK – MEN’S V’S NURIOOTPA BLACK @ KAPUNDA

1.K. DOOLEY1.A. WILSON1.I. GREENWOOD
2.2.2.
3.F. BROWN3.G. GILL3.R. ROGERS
4.B. JOHNSTON4.P. GOULD4.A. MARTIN
CARS –

UMPIRE – DUTY RINK:

11/11/2023

DIV 1 V’S FREELING @ KAPUNDA

1.M. ATKINS1.J. GREEN1.M. RANSOM1.K. ABSOLOM
2.B. GRANT2.M. RYAN2.N. MORGAN2.L. CARTER
3.G. WILTON3.I. GREENSHIELDS3.A. MCGORMAN3.P. LUKAT
4.B. ROWLAND4.S. KNIGHT4.A. GREEN4.K. GREEN
CARS – SKIPS

UMPIRE – S. KNIGHT DUTY RINK: A. GREEN

DIV 2 V’S TANUNDA @ KAPUNDA

1.S. COLLINS1.P. DEHAAN1.B. PHILLIPS
2.K. ROBINSON2.G. CRUICKSHANK2.J. TROTTA
3.P. VOUMARD3.M. DEW3.R. ATKINS
4.A. MCLENNAN4.J. DERMODY4.M. BUTLER
CARS – N/A

UMPIRE – A. MCLENNAN DUTY RINK: N/A

DIV 3 V’S TANUNDA @ TANUNDA

1.P. GOULD1.R. GILL1.A. MARTIN
2.A. RANSOM2.L. SCHUTZ2.N. GREEN
3.H. WHITE3.B. JOHNSTON3.S. NORMAN
4.R. HIER4.I. DAWSON4.C. ROBINSON
CARS – LEAVING AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK – N/A

DIV 4 V’S TANUNDA @ TANUNDA

1.S. FRANKS1.A. WILSON1.G. GILL
2.J. RAMMERMAN2.R. VICKERS2.J. KEOGH
3.B. ALTUS3.C. GOULD3.G. ROBINSON
4.P. MAITLAND4.M. WATSON4.M. COLLINS
CARS – LEAVING AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK – N/A

2023 – Kapunda Teams for Thursday 2nd November & Saturday 4th November

02/11/2023

ladies v’s FREELING @ FREELING

1.G. BOWDEN1.JA. RAMMERMAN1.M. ATKINS
2.H. SEXTON2.C. ROBINSON2.C. HANSEN
3.K. JENKINS3.G. ROBINSON3.M. WATSON
4.J. EARL4.L. CARTER4.L. SCHUTZ
CARS – SKIPS LEAVING AT :15AM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 1 – MEN’S V’S NURIOOTPA @ KAPUNDA

1.H. WHITE1.K. ROBINSON1.R. ATKINS
2.2.2.
3.M. RANSOM3.K. ABSOLOM3.G. WILTON
4.B. GRANT4.I. GREENSHIELDS4.J. DERMODY
CARS – N/A

UMPIRE – G. WILTON DUTY RINK: B. GRANT

DIV 2 RED – MEN’S V’S NURIOOTPA GOLD @ NURIOOTPA

1.A. MARTIN1.I. GREENWOOD1.R. GILL
2.2.2.
3.J. RYAN3.B. JOHNSTON3.P. GOULD
4.I. DAWSON4.J. TROTTA4.R. HIER
CARS – SKIPS LEAVING AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 BLACK – MEN’S V’S MT PLEASANT @ MT PLEASANT

1.A. WILSON1.J. KEOGH1.G. GILL
2.2.2.
3.F. BROWN3.P. COULTER3.JO. RAMMERMAN
4.P. MATILAND4.K. DOOLEY4.R. ROGERS
RESERVES: P. EARL & W. BEVAN CARS: LEAVING AT 11:30AM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

04/11/2023

DIV 1 V’S MT PLEASANT @ MT PLEASANT

1.M. ATKINS1.J. GREEN1.N. MORGAN1.P. DE HAAN
2.B. GRANT2.M. RYAN2.A. MCLENNAN2.L. CARTER
3.I. GREENSHIELDS3.G. WILTON3.M. DEW3.P. LUKAT
4.B. ROWLAND4.S. KNIGHT4.A. GREEN4.K. GREEN
CARS – LEAVING AT 11:30AM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 V’S LYNDOCH @ LYNDOCH

1.B. PHILLIPS1.A. MARTIN1.R. GILL
2.K. ROBINSON2.A. RANSOM2.H. WHITE
3.P. VOUMARD3.J. EARL3.R. ATKINS
4.M. RANSOM4.J. DERMODY4.J. TROTTA
CARS – LEADS LEAVING AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 3 V’S FREELING @ KAPUNDA

1.P. GOULD1.C. HAMPER1.S. COLLINS
2.G. ROBINSON2.L. SCHUTZ2.N. GREEN
3.P. EARL3.B. JOHNSTON3.S. NORMAN
4.R. HIER4.I. DAWSON4.C. ROBINSON
CARS – N/A

UMPIRE – C. HANSEN DUTY RINK – C. ROBINSON

DIV 4 V’S FREELING @ KAPUNDA

1.JA. RAMMERMAN1.A. WILSON1.G.GILL
2.C. HANSEN2.R. VICKERS2.C. GOULD
3.S. FRANKS3.JO. RAMMERMAN3.J. KEOUGH
4.P. MAITLAND4.M. WATSON4.M. COLLINS
CARS – N/A

UMPIRE – C. HANSEN DUTY RINK – M. COLLINS

2023 – Kapunda Teams for Thursday 26th October & Saturday 28th October

26/10/2023

ladies v’s LYNDOCH @ KAPUNDA

1.G. BOWDEN1.JA. RAMMERMAN1.M. ATKINS
2.H. SEXTON2.C. ROBINSON2.C. HANSEN
3.K. JENKINS3.G. ROBINSON3.M. WATSON
4.J. EARL4.L. CARTER4.L. SCHUTZ
CARS – SKIPS LEAVING AT :15AM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 1 – MEN’S V’S ANGASTON @ ANGASTON

1.M. RANSOM1.M. BULTER1.R. ATKINS
2.2.2.
3.K. ABSOLOM3.I. GREENSHIELDS3.G. WILTON
4.G. CRUICKSHANK4.B. GRANT4.J. DERMODY
CARS – LEADS LEAVING 12:30PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 RED – MEN’S V’S TANUNDA BLACK @ KAPUNDA

1.B. PHILLIPS1.J. RYAN1.R. GILL
2.2.2.
3.H. WHITE3.P. VOUMARD3.K. ROBINSON
4.I. DAWSON4.R. HIER4.J. TROTTA
CARS – N/A MEASURER: J. TROTTA

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 BLACK – MEN’S V’S BYE @ BYE

1.1.1.
2.2.2.
3.3.3.
4.4.4.
CARS –

UMPIRE – DUTY RINK:

28/10/2023

DIV 1 V’S NURIOOTPA @ KAPUNDA

1.M. ATKINS1.J. GREEN1.N. MORGAN1.K. ABSOLOM
2.B. GRANT2.G. WILTON2.A. MCLENNAN2.L. CARTER
3.S. KNIGHT3.I. GREENSHIELDS3.G. CRUICKSHANK3.P. LUKAT
4.B. ROWLAND4.M. DEW4.A. GREEN4.K. GREEN
CARS – N/A

UMPIRE – A. GREEN & A. MCLENNAN DUTY RINK: A. GREEN & K. GREEN

DIV 2 V’S FREELING @ FREELING

1.P. DEHAAN1.A. MARTIN1.R. GILL
2.K. ROBINSON2.H. WHITE2.R. ATKINS
3.P. VOUMARD3.J. EARL3.J. TROTTA
4.M. RANSOM4.J. DERMODY4.M. BUTLER
CARS – SECONDS LEAVING AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 3 V’S ANGASTON BLUE @ ANGASTON

1.P. GOULD1.C. GOULD1.M. WATSON
2.G. ROBINSON2.L. SCHUTZ2.N. GREEN
3.P. EARL3.B. JOHNSTON3.S. COLLINS
4.R. HIER4.I. DAWSON4.C. ROBINSON
CARS – LEAVING AT 2:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK – N/A

DIV 4 V’S ANGASTON @ ANGASTON

1.C. HANSEN1.A. WILSON1.S. FRANKS
2.JA. RANNERMAN2.R. VICKERS2.G. GILL
3.R. ROGERS3.B. ALTUS3.J. KEOUGH
4.P. MAITLAND4.JO. RAMMERMAN4.M. COLLINS
CARS – LEAVING AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK – N/A

2023 – Kapunda Teams for Thursday 19th October & Saturday 21st October

19/10/2023

ladies v’s tanunda @ tanunda

1.G. BOWDEN1.JA. RAMMERMAN1.M. ATKINS
2.H. SEXTON2.C. ROBINSON2.C. HANSEN
3.K. JENKINS3.G. ROBINSON3.M. WATSON
4.J. EARL4.L. CARTER4.L. SCHUTZ
CARS – SKIPS LEAVING AT :15AM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 1 – MEN’S V’S FREELING @ FREELING

1.K. ROBINSON1.M. BULTER1.R. ATKINS
2.2.2.
3.K. ABSOLOM3.I. GREENSHIELDS3.G. WILTON
4.G. CRUICKSHANK4.B. GRANT4.J. DERMODY
CARS – 3RD LEAVING AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 RED – MEN’S V’S MOUNT PLEASANT @ MOUNT PLEASANT

1.A. MARTIN1.R. GILL1.I. GREENWOOD
2.2.2.
3.H. WHITE3.P. VOUMARD3.B. JOHNSTON
4.I. DAWSON4.R. HIER4.J. TROTTA
CARS – LEADS LEAVING AT 11:30AM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 BLACK – MEN’S V’S FREELING @ KAPUNDA

1.A. WILSON1.C. HAMPER1.G. SMITH
2.2.2.
3.P. EARL3.J. KEOGH3.K. DOOLEY
4.S. COLLINS4.T. ROBINSON4.P. GOULD
CARS –

UMPIRE – P. GOULD DUTY RINK: S OLLINS

21/10/2023

DIV 1 V’S LYNDOCH @ LYNDOCH

1.N. MORGAN1.J. GREEN1.M. ATKINS1.K. ABSOLOM
2.B. GRANT2.KG. WILTON2.M. BUTLER2.L. CARTER
3.S. KNIGHT3.I. GREENSHIELDS3.A. MCLENNAN3.G. CRUICKSHANK
4.B. ROWLAND4.M. DEW4.A. GREEN4.K. GREEN
CARS – 3RD LEAVING AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 V’S NURIOOTPA @ NURIOOTPA

1.B. PHILLIPS1.A. MARTIN1.R. GILL
2.K. ROBINSON2.A. RANSOM2.R. ATKINS
3.P. VOUMARD3.J. EARL3.P. DEHAAN
4.M. RANSOM4.J. DERMODY4.J. TROTTA
CARS – THIRDS LEAVING AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 3 V’S EUDUNDA @ KAPUNDA

1.P. GOULD1.C. HAMPER1.S. COLLINS
2.G. ROBINSON2.L. SCHUTZ2.N. GREEN
3.P. EARL3.B. JOHNSTON3.C. ROBINSON
4.R. HIER4.I. DAWSON4.S. NORMAN
CARS – N/A

UMPIRE – S. NORMAN DUTY RINK – R. HIER

DIV 4 V’S EUDUNDA @ KAPUNDA

1.G. SMITH1.A. WILSON1.S. FRANKS
2.JO. RAMMERMAN2.R. VICKERS2.J. KEOGH
3.B. ALTUS3.C. GOULD3.C. HANSEN
4.P. MAITLAND4.M. WATSON4.M. COLLINS
CARS – N/A

UMPIRE – S. NORMAN DUTY RINK – P. MAITLAND

2023 – Kapunda Teams for Thursday 12th October & Saturday 14th October

12/10/2023

ladies v’s NURIOOTPA @ KAPUNDA

1.G. BOWDEN1.JA. RAMMERMAN1.M. ATKINS
2.H. SEXTON2.C. ROBINSON2.C. HANSEN
3.K. JENKINS3.G. ROBINSON3.M. WATSON
4.J. EARL4.L. CARTER4.L. SCHUTZ
CARS – SKIPS LEAVING AT :15AM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 1 – MEN’S V’S TANUNDA @ TANUNDA

1.K. ROBINSON1.M. BULTER1.M. RYAN
2.2.2.
3.K. ABSOLOM3.R. ATKINS3.G. WILTON
4.G. CRUICKSHANK4.B. GRANT4.J. DERMODY
CARS – SKIPS

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 RED – MEN’S V’S bye @ BYE

1.1.1.
2.2.2.
3.3.3.
4.4.4.
CARS – N/A

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 BLACK – MEN’S V’S LYNDOCH @ LYNDOCH

1.R. MICKAN1.A. WILSON1.G. SMITH
2.2.2.
3.J. KEOGH3.F. BROWN3.JO. RAMMERMAN
4.A. MARTIN4.B. JOHNSTON4.H. WHITE
CARS – SKIPS

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

14/10/2023

DIV 1 V’S EUDUNDA @ KAPUNDA

1.K. ROBINSON1.J. GREEN1.M. RANSOM1.H. WHITE
2.N. MORGAN2.K. ABSOLOM2.M. RYAN2.L. CARTER
3.G. WILTON3.P. LUKAT3.A. MCLENNAN3.G. CRUICKSHANK
4.B. ROWLAND4.M. DEW4.A. GREEN4.S. KNIGHT
CARS – N/A

UMPIRE – A. GREEN DUTY RINK: A. GREEN

DIV 2 V’S NURIOOTPA @ KAPUNDA – UPDATED

1.M. ATKINS1.C. HAMPER1.R. GILL
2.A. RANSOM2.S. COLLINS2.R. ATKINS
3.I. GREENSHIELDS3.J. EARL3.J. TROTTA
4.B. GRANT4.J. DERMODY4.M. BUTLER
CARS – N/A

UMPIRE – A. GREEN DUTY RINK: J. DERMODY

DIV 3 V’S ANGASTON WHITE @ ANGASTON – UPDATED

1.P. GOULD1.M. WATSON1.C. GOULD
2.G. ROBINSON2.L. SCHUTZ2.N. GREEN
3.P. EARL3.B. JOHNSTON3.C. ROBINSON
4.R. HIER4.I. DAWSON4.S. NORMAN
CARS – SKIPS LEAVE AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK – N/A

DIV 4 V’S LYNDOCH @ LYNDOCH

1.G. SMITH1.A. WILSON1.G. BOWDEN
2.JA. RAMMERMAN2.R. VICKERS2.S. FRANKS
3.C. HANSON3.JO. RAMMERMAN3.J. KEOUGH
4.T. LESLIE4.T. ROBINSON4.M. COLLINS
CARS – SKIPS LEAVE AT 12:00PM

UMPIRE – N/A DUTY RINK – N/A

2023 – Kapunda Teams for Thursday 5th October & Saturday 7th October

05/10/2023

ladies v’s angaston @ angaston

1.G. BOWDEN1.JA. RAMMERMAN1.M. ATKINS
2.H. SEXTON2.C. ROBINSON2.C. HANSEN
3.K. JENKINS3.G. ROBINSON3.M. WATSON
4.J. EARL4.L. CARTER4.L. SCHUTZ
CARS – SKIPS LEAVING AT :15AM

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 1 – MEN’S V’S FREELING @ KAPUNDA

1.K. ROBINSON1.M. BULTER1.B. PHILLIPS
2.2.2.
3.K. ABSOLOM3.R. ATKINS3.G. WILTON
4.G. CRUICKSHANK4.B. GRANT4.J. DERMODY
CARS – N/A

UMPIRE – G. WILTON DUTY RINK: G. GRUICKSHANK

DIV 2 RED – MEN’S V’S FREELING @ FREELING

1.J. RYAN1.R. GILL1.I. GREENWOOD
2.2.2.
3.N. MORGAN3.P. VOUMARD3.T. LESLIE
4.I. DAWSON4.R. HIER4.J. TROTTA
CARS – SKIPS LEAVING AT NOON

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 BLACK – MEN’S V’S EUDUNDA @ KAPUNDA

1.R. MICKAN1.A. WILSON1.G. SMITH
2.2.2.
3.A. MARTIN3.F. BROWN3.JO. RAMMERMAN
4.W. COLLINGS4.B. JOHNSTON4.H. WHITE
CARS –

UMPIRE – G. WILTON DUTY RINK: B. JOHNSTON

07/10/2023

DIV 1 V’S TANUNDA @ TANUNDA

1.K. ROBINSON1.J. GREEN1.M. RANSOM1.H. WHITE
2.N. MORGAN2.K. ABSOLOM2.A. MCLENNAN2.L. CARTER
3.G. WILTON3.P. LUKAT3.M. DEW3.G. CRUICKSHANK
4.B. ROWLAND4.K.GREEN4.A. GREEN4.S. KNIGHT
CARS – SKIPS

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 2 V’S TANUNDA @ TANUNDA

1.M. ATKINS1.A. MARTIN1.B. PHILLIPS
2.A. RANSOM2.S. COLLINS2.R. ATKINS
3.P. VOUMARD3.J. EARL3.J. TROTTA
4.B. GRANT4.J. DERMODY4.M. BUTLER
CARS – SKIPS

UMPIRE – N/A DUTY RINK: N/A

DIV 3 V’S NURIOOTPA @ KAPUNDA

1.P. GOULD1.C. HAMPER1.R. GILL
2.G. ROBINSON2.B. JOHNSTON2.N. GREEN
3.P. EARL3.L. SCHUTZ3.C. ROBINSON
4.R. HIER4.I. DAWSON4.S. NORMAN
CARS – N/A

UMPIRE – S. NORMAN DUTY RINK – I. DAWSON

DIV 4 V’S NURIOOTPA @ KAPUNDA

1.G. SMITH1.A. WILSON1.S. FRANKS
2.R. VICKERS2.B. ALTUS2.JA. RAMMERMAN
3.JO. RAMMERMAN3.C. GOULD3.J. KEOUGH
4.P. MAITLAND4.M. WATSON4.M. COLLINS
CARS – N/A

UMPIRE – S. NORMAN DUTY RINK – M. COLLINS

Kapunda Teams for Thursday 16th March & Saturday 18th March

LADIES PRELIMINARY FINAL THURSDAY MORNING AT MT PLEASANT
CARS SKIPS LEAVING 8AM VERSES ANGASTON
C HANSEN, J RAMERMAN, D WOOD, L CARTER.
G BOWDEN, H SEXTON, G ROBINSON, J EARL.
K JENKINS, S FRANKS, M WATSON, L SCHUTZ.

SATURDAY DIV 2 VERSES ANGASTON AT EUDUNDA
GRAND FINAL CARS THIRDS LEAVING CLUB AT 11.30AM
R GILL, J EARL, J DERMODY, B GRANT.
B PHILLIPS, A RANSOM, H WHITE, B BOOTH.
P VOUMARD, K ABSOLOM, J TROTTA, T NOACK.

SATURDAY DIV 3 VERSES ANGASTON AT EUDUNDA
GRAND FINAL CARS SEC LEAVING CLUB AT 11.30AM
I GREENWOOD, L SCHUTZ, P EARL, R HIER.
C HANSEN, S NORMAN, B JOHNSTON, M BUTLER.
P COULTER, T ROBINSON, S COLLINS, I DAWSON.

SATURDAY DIV 4 VERSES ANGASTON AT EUDUNDA,
GRAND FINAL CARS THIRDS LEAVING CLUB AT 11.30AM
G SMITH. S FRANKS, R DUNCAN, P MAITLAND.
A WILSON, JANET RAMERMAN, M COLLINS, G ROBINSON.
G BOWDEN, A MARTIN, B DERMODY, M WATSON.